Sztandary, proporce i szarfy

Podejmujemy się wykonania haftów nie tylko w postaci naszywek bądź emblematów, ale także na znacznie większych powierzchniach jak na przykład sztandary, proporce czy też szarfy. Ponad 30-letnie doświadczenie w branży, a także profesjonalne maszyny do haftowania pozwalają nam na sprawne i wyjątkowo wierne odzwierciedlenie projektu klienta na materiałach o każdej powierzchni.

Dla nas nie ma zamówienia nie do zrealizowania. Dlatego naniesiemy na sztandary, proporce czy też szarfy zarówno godła, herby, jak i wszelkiego rodzaju symbole bądź hasła. Realizujemy usługi zarówno dla różnych organizacji, jak i szkół, urzędów czy też klientów indywidualnych.

Mogą Państwo liczyć na naszą pomoc także na etapie opracowywania projektu – chętnie podzielimy się swoim doświadczeniem i pomożemy w wyborze odpowiednich rozwiązań zarówno w kwestii doboru kolorów, jak i rodzaju materiału. Wykorzystujemy jedynie wysokiej jakości nici, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że haft na długo zachowa swoje właściwości i nie straci barwy.

Sztandary

Używając wysokiej jakości tkanin i nici jesteśmy w stanie wyhaftować dla Państwa sztandary, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki wykorzystaniu specjalnych maszyn dokładnie odwzorujemy przekazany przez klienta projekt z dbałością o najmniejsze detale. Usługuję dedykujemy szczególnie placówkom oświatowym oraz organizacjom i stowarzyszeniom.

Proporce

Podejmujemy się wykonania haftu na wszelkiego rodzaju chorągwiach służących do celów reprezentacyjnych. Proporce cieszą się szczególnym powodzeniem w drużynach harcerskich, placówkach edukacyjnych, a także w różnego rodzaju organizacjach państwowych, sportowych i więcej. Mogą Państwo także liczyć na naszą pomoc przy wyborze kolorów, a także rodzaju materiału.

Szarfy

Długie i szerokie wstęgi mają szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach życia. Szarfy stanowią ozdobę stroju - najczęściej podczas ważnych uroczystości. W niektórych krajach natomiast stanowią atrybuty władzy prezydenckiej. Mogą nam Państwo powierzyć ich ozdobienie dowolnym haftem – zarówno godłem, herbem, jak i dowolnym znakiem czy też napisem.

 • F.H.U. "Bell-gra"
  • ul. Kościelna 52
  • 60-539 Poznań
  • woj. wielkopolskie
  • tel. 61 847 20 78
  • fax. 61 847 20 79
  • Justyna Rutkiewicz: 601720336