O firmie

Bell-gra
Hafciarnia Bell-gra

Firma Bell - Gra powstała w 1983 roku w Puszczykowie pod Poznaniem.

Blisko trzydziestoletnia obecność na rynku zaowocowała zdobyciem bogatego doświadczenia. W tym czasie nasze przedsiębiorstwo znacząco się rozrosło, dzięki czemu obecnie docieramy do szerszego grona odbiorców.

Co decyduje o wysokim poziomie świadczonych usług?
Zastosowanie bardzo dobrych gatunkowo materiałów
Wykonując każdorazowo haft komputerowy przykładamy wagę do wykorzystania trwałych surowców, odpornych na ścieranie i zachowujących na długi czas kolor. Stosujemy nici, cekiny, symilki o podwyższonym standardzie wykonania.

Zaproponowanie bogatej oferty produktów
Proponując realizację usług, zapewniamy możliwość wykonania produktów na różnych poziomach trudności. Jesteśmy w stanie wykonać zarówno małe logo firmowe, jak i skomplikowane, duże wzory stylizowane na haft ręczny, kończąc na monumentalnych ozdobach na szatach liturgicznych.

Zagwarantowanie precyzji wykonania
Realizując każde zlecenie przywiązujemy ogromną wagę do precyzyjnego wykonania szczegółów, co wpływa na ogólną estetykę całości. Nadruki na odzież, jak i haft reklamowy doskonale odzwierciedlają szkice projektowe pod kątem barw oraz kształtów.

Zapewnienie wielu możliwości realizacji
Zgłaszając się do nas z pomysłem ciekawej grafiki bądź napisu, mogą Państwo liczyć na stworzenie wielu interesujących rozwiązań – zarówno dekoracyjnych, jak i promocyjnych.

Dostarczanie produktów na czas
Korzystając z naszych usług mają Państwo zapewnione krótkie terminy realizacji. Od chwili nawiązania kontaktu do momentu rozpoczęcia produkcji mija zaledwie kilka dni.

 • F.H.U. "Bell-gra"
  • ul. Kościelna 52
  • 60-539 Poznań
  • woj. wielkopolskie
  • tel. 61 847 20 78
  • fax. 61 847 20 79
  • Justyna Rutkiewicz: 601720336