Naszywki na ubrania

Działamy w branży włókienniczej od wielu lat, terminowo i profesjonalnie realizując usługi, dbając o ich wysoką jakość oraz starając się sprostać wymaganiom Klientów.

Wszechstronność i różnorodność

Obszarem naszego działania jest haft komputerowy. Dzięki temu, że posiadamy duże doświadczenie w tej kwestii, możemy wykonać różnorodne elementy dekoracyjne na tekstyliach – od najprostszych i subtelnych sygnaturek, przez wyraźne logotypy, aż po wielobarwne kompozycje, ze skomplikowanymi motywami, angażującymi nici o szerokiej palecie kolorów.

Oprócz haftów bezpośrednich, wykonujemy także naszywki na ubrania. Cieszą się one równie dużą popularnością – jest to element pozwalający na zamanifestowanie przynależności do danej grupy, spełnia funkcję związaną z promowaniem marki danego przedsiębiorstwa, a także… nierzadko sprawia radość najmłodszym, jeśli przedstawia popularne, bajkowe motywy. Naszywki na ubrania są również niezbędnym elementem odzieży służb mundurowych.

Tylko wyselekcjonowane materiały

Klienci składający zamówienie mogą skorzystać z wiedzy i doświadczenia naszych doradców. Dzięki temu, w zależności od przeznaczenia naszywek, wspólnie dobierzemy tkaninę o odpowiednich parametrach technicznych, która będzie nośnikiem haftu. Zostanie ona też odpowiednio wzmocniona podkładem. Bez względu na kształt – kwadratowy, prostokątny, okrągły lub nieregularny, krawędzie zostaną zabezpieczone wytrzymałym i równym ściegiem, który zabezpieczy całość przed szybkim zniszczeniem się i zapobiegnie wysnuwaniu się nitek. W zależności od projektu, na powierzchni tkaniny pojawią się jedynie kontury i detale lub haftem zostanie pokryta cała naszywka, włącznie z tłem. Mocne nici od renomowanych producentów to pewność, że gotowe wyroby doskonale sprawdzą się w trakcie użytkowania, przez długi czas zachowując swój doskonały wygląd, gładką powierzchnię oraz intensywne, wyraźne kolory. Pracujemy też na niciach metalizowanych, co świetnie sprawdza się w przypadku emblematów z herbami.

Perfekcjonizm

Każda naszywka na ubranie opuszczająca linię produkcyjną, ma odpowiednią sztywność, a precyzyjne ściegi są wykonywane pod optymalnym naprężeniem – tym samym, tarcie oraz częste pranie nie powoduje ich rozluźnienia się. Ponadto, projektanci tworzący oprogramowanie sterujące dbają o to, aby wszystkie elementy haftu na naszywce wykonywane były w sekwencji zapewniającej najlepszą wyrazistość oraz widoczność detali. Serdecznie zapraszamy.

 • F.H.U. "Bell-gra"
  • ul. Kościelna 52
  • 60-539 Poznań
  • woj. wielkopolskie
  • tel. 61 847 20 78
  • fax. 61 847 20 79
  • Justyna Rutkiewicz: 601720336