Haft reklamowy na odzieży

W dzisiejszych czasach w wielu firmach można spotkać się z firmowymi uniformami. Większość z nich skupia się przede wszystkim na koszulkach lub czapeczkach z logo firmy. Należy dbać o to, aby elementy te były estetyczne.

Jeśli zależy Ci na tym, aby tego typu produkty były solidnie wykonane, zgłoś się do nas. Naszą specjalizacją jest bowiem wyszywanie logo na koszulkach, bluzach, i innych ubraniach. Wykonujemy naszywki firmowe na ubrania reklamowe i robocze, koszule z haftem logo czy bluzy z haftem na zamówienie.

Podczas realizacji zamówień wykorzystujemy nowoczesną metodę haftu komputerowego, który pozwala na szybkie i przede wszystkim precyzyjne wykonanie dowolnego znaku bądź napisu. Jednocześnie jest on znacznie trwalszy niż tradycyjne nadruki – nie spierają się oraz nie tracą kolorów.

Masz pytania? Zgłoś się do nas, a pomożemy Ci dobrać odpowiednie rozwiązanie!

Bluzy

Jeśli Twoi pracownicy przebywają wiele czasu w chłodnych pomieszczeniach lub na powietrzu, wybierz oferowane przez nas bluzy z haftem. Będą stanowić estetyczny element stroju roboczego, jak również reklamę Twojej firmy. Oferujemy szeroki wybór fasonów oraz kolorów.

Koszule

W asortymencie produktów naszej firmy proponujemy między innymi eleganckie koszule z haftem firmowym. Świetnie sprawdzą się jako część uniformu personelu Twojego przedsiębiorstwa. Będą znakiem szacunku wobec klienta, jak również prestiżu firmy.

Koszulki

Kiedy mówimy o firmowej odzieży roboczej, w pierwszej kolejności myślimy z pewnością o koszulkach. Są one ekonomicznym i estetycznym sposobem na ujednolicenie wyglądu pracowników Twojego zakładu. Dostępne w naszej ofercie produkty wykonane się z miękkich w dotyku materiałów.

 • F.H.U. "Bell-gra"
  • ul. Kościelna 52
  • 60-539 Poznań
  • woj. wielkopolskie
  • tel. 61 847 20 78
  • fax. 61 847 20 79
  • Justyna Rutkiewicz: 601720336