Haft reklamowy

Ta popularna technika dekoracyjna, ze względu na spektakularne rezultaty, jakie pozwala osiągnąć, jest chętnie adaptowana do różnych celów.

Hafciarstwo w służbie marketingu

Haft reklamowy stanowi bardzo poręczne, charakteryzujące się doskonałymi właściwościami użytkowymi narzędzie, wszechstronnie wykorzystywane przez specjalistów od marketingu. Najczęściej spotykany jest na wyrobach odzieżowych i galanterii, użytkowanych przez pracowników firm, które dbają o swój wizerunek. Znajdziemy go też na innych tekstyliach. Koszulki, uniformy, kombinezony robocze, czapki, ręczniki, torby, pokrycia mebli – to artykuły doskonale sprawdzające się w roli nośników emblematów, logotypów oraz sygnaturek. Ten fakt nie umknął oczywiście fachowcom zajmującym się kreowaniem wizerunków marek, którzy polecają ten sposób promocji.

Zadanie dla profesjonalistów

Doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów, dlatego wiemy, jak ważny jest dobór odpowiednich materiałów wykorzystywanych w trakcie procesu produkcyjnego. Haft reklamowy musi być przede wszystkim trwały, nie poddawać się działaniu niekorzystnych czynników (w szczególności mechanicznych) nienagannie się prezentować i wyróżniać.

Wszystkie te parametry jesteśmy w stanie bez trudu osiągnąć, ponieważ nasza Pracownia została wyposażona w przemysłowe maszyny hafciarskie. W przeciwieństwie do standardowych, domowych urządzeń, zdolnych do wykonania tylko jednego wzoru w jednym cyklu, nasze wielogłowicowe i wieloigłowe moduły bez trudu radzą sobie z seryjną produkcją i dużymi nakładami. Co więcej, odpowiednio zaprojektowane pole robocze umożliwia zarówno obróbkę dopiero wykrojonych, niepozszywanych elementów, jak i naniesienie haftu reklamowego już na gotowe ubrania. Dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranych podkładów (np. flizelina bezklejowa, o optymalnej grubości oraz właściwościach), wzory mogą zostać trwale naniesione nie tylko na tkaniny, ale też dzianiny.

Pełna kontrola

Fachowa wiedza, jaką posiadają nasi pracownicy, a także wieloletnie doświadczenie sprawiają, że chętnie podejmujemy się realizacji dużych zamówień na haft reklamowy, mogących stanowić spore wyzwanie. Automatyzacja procesu produkcyjnego jest w tym przypadku dużym atutem. Wszystkie projekty przesłane przez Klientów poddawane są specjalistycznej obróbce i zamieniane w program sterujący.

Korzystając z nowoczesnego i sprawdzonego oprogramowania, możemy bez trudu określić ilość ściegów przypadającą na dany element, zaplanować wszystkie wkłucia igły w materiał, a także poszczególne skoki pomiędzy poszczególnymi częściami. Wieloetapowe przygotowanie projektu haftu reklamowego pozwala na uzyskanie doskonałych rezultatów, wyjątkowo gładkiej i przyjemnej w dotyku powierzchni, równych krawędzi, a często również interesujących efektów specjalnych (przejścia tonalne, faktury, trójwymiarowość).

Dbając o wygodę Klientów

Ponieważ zależy nam na Państwa wygodzie, nie wymagamy osobistego pojawienia się w siedzibie naszej Hafciarni. Telefonicznie i mailowo zajmujemy się formalnościami oraz ustalaniem szczegółów. Pracujemy zarówno na własnych, jak i powierzonych materiałach, które można do nas wysłać – zrealizowane zamówienia zostaną dostarczone w Państwa ręce przez kuriera.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług – reklamowy haft komputerowy z pewnością ułatwi kreowanie wizerunku Państwa firmy.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości! Prosimy o podanie prawidłowego adresu email.
 • F.H.U. "Bell-gra"
 • ul. Kościelna 52
 • 60-539 Poznań
 • NIP: 783-000-97-55
 • Skontaktuj się z nami:
 • tel. 61 847 20 78
 • fax. 61 847 20 79
 • Dział handlowy:
  Marzena Gałka 605061500
  Justyna Rutkiewicz 601720336
 • email: biuro@bellgra.com.pl
 • NIP: 783-000-97-55

Wyświetl większą mapę