Haft reklamowy

Ta popularna technika dekoracyjna, ze względu na spektakularne rezultaty, jakie pozwala osiągnąć, jest chętnie adaptowana do różnych celów.

Hafciarstwo w służbie marketingu

Haft reklamowy stanowi bardzo poręczne, charakteryzujące się doskonałymi właściwościami użytkowymi narzędzie, wszechstronnie wykorzystywane przez specjalistów od marketingu. Najczęściej spotykany jest na wyrobach odzieżowych i galanterii, użytkowanych przez pracowników firm, które dbają o swój wizerunek. Znajdziemy go też na innych tekstyliach. Koszulki, uniformy, kombinezony robocze, czapki, ręczniki, torby, pokrycia mebli – to artykuły doskonale sprawdzające się w roli nośników emblematów, logotypów oraz sygnaturek. Ten fakt nie umknął oczywiście fachowcom zajmującym się kreowaniem wizerunków marek, którzy polecają ten sposób promocji.

ręcznik hotelowy z logo

Zadanie dla profesjonalistów

Doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów, dlatego wiemy, jak ważny jest dobór odpowiednich materiałów wykorzystywanych w trakcie procesu produkcyjnego. Haft reklamowy musi być przede wszystkim trwały, nie poddawać się działaniu niekorzystnych czynników (w szczególności mechanicznych) nienagannie się prezentować i wyróżniać.

Wszystkie te parametry jesteśmy w stanie bez trudu osiągnąć, ponieważ nasza Pracownia została wyposażona w przemysłowe maszyny hafciarskie. W przeciwieństwie do standardowych, domowych urządzeń, zdolnych do wykonania tylko jednego wzoru w jednym cyklu, nasze wielogłowicowe i wieloigłowe moduły bez trudu radzą sobie z seryjną produkcją i dużymi nakładami. Co więcej, odpowiednio zaprojektowane pole robocze umożliwia zarówno obróbkę dopiero wykrojonych, niepozszywanych elementów, jak i naniesienie haftu reklamowego już na gotowe ubrania. Dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranych podkładów (np. flizelina bezklejowa, o optymalnej grubości oraz właściwościach), wzory mogą zostać trwale naniesione nie tylko na tkaniny, ale też dzianiny.

haftowane logo Anabra na koszulce

Pełna kontrola

Fachowa wiedza, jaką posiadają nasi pracownicy, a także wieloletnie doświadczenie sprawiają, że chętnie podejmujemy się realizacji dużych zamówień na haft reklamowy, mogących stanowić spore wyzwanie. Automatyzacja procesu produkcyjnego jest w tym przypadku dużym atutem. Wszystkie projekty przesłane przez Klientów poddawane są specjalistycznej obróbce i zamieniane w program sterujący.

Korzystając z nowoczesnego i sprawdzonego oprogramowania, możemy bez trudu określić ilość ściegów przypadającą na dany element, zaplanować wszystkie wkłucia igły w materiał, a także poszczególne skoki pomiędzy poszczególnymi częściami. Wieloetapowe przygotowanie projektu haftu reklamowego pozwala na uzyskanie doskonałych rezultatów, wyjątkowo gładkiej i przyjemnej w dotyku powierzchni, równych krawędzi, a często również interesujących efektów specjalnych (przejścia tonalne, faktury, trójwymiarowość).

Dbając o wygodę Klientów

Ponieważ zależy nam na Państwa wygodzie, nie wymagamy osobistego pojawienia się w siedzibie naszej Hafciarni. Telefonicznie i mailowo zajmujemy się formalnościami oraz ustalaniem szczegółów. Pracujemy zarówno na własnych, jak i powierzonych materiałach, które można do nas wysłać – zrealizowane zamówienia zostaną dostarczone w Państwa ręce przez kuriera.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług – reklamowy haft komputerowy z pewnością ułatwi kreowanie wizerunku Państwa firmy.

 • F.H.U. "Bell-gra"
  • ul. Kościelna 52
  • 60-539 Poznań
  • woj. wielkopolskie
  • tel. 61 847 20 78
  • fax. 61 847 20 79
  • Justyna Rutkiewicz: 601720336